Kameny

2. září 2006 v 21:20 | my |  Síla kamenů
Kamínky
Hematit-Hematit, jeho hutná vibrace přináší nositeli sílu a vitalitu. Pomáhá v kritických situacích a v dobách vyčerpání. Doporučujeme jako ochranný amulet před negativní energií vyzařující z okolí.
Jaspis- Jaspis je vhodný pro posílení vitální energie v organismu. Posiluje vůli, odvahu, vytrvalost a trpělivost.
Harmonizuje krevní oběh, játra, slinivku břišní a stavbu krve.
Vhodný při potížích s otěhotněním, potencí a všemi nevyváženostmi týkající se sexuálního života.
Karneol- Karneol v nás posiluje kvality ohledů k ostatním, svou vibrací nám pomáhá najít smysl našeho zrození na Zemi.
Pomáhá těm, kteří mají roztěkané myšlenky, kteří přešlapují na místě a libují si v nečinnosti.
Křišťál- Křišťál doporučujeme nosit pro doplnění a výměnu energie v organismu. Harmonicky působí na mezilidské vztahy v rodině i na pracovišti. Křišťál je kamenem meditace, poznávání sebe sama, pomáhá nám uvolňovat blokády, které brání proudění energie.
Obsidián vločkový- Obsidián přináší do života sebedůvěru a sílu odolávat nepohodám a životním obtížím, pomáhá nám ve chvílích, kdy ztrácíme naději, získat opět pevnou půdu pod nohama. pomáhá k propojení fyzického a duchovního světa, pokud ztratíme naději pomáhá nám znovu nalézt víru v lepší život.
Tygří oko- Tygří oko nás učí rozvaze asamostatnému myšlení. Při nošení mírní astmatické potíže, vhodný při migrénách, silných bolestech hlavy, reguluje látkovou výměnu, podporuje funkci jater.
Růženín- Růženín je základním kamenem srdeční čakry. Utěšuje a léčí všechny psychické poruchy a stavy vycházející ze ztráty lásky, soucitu a radosti ze života.
Chalcedon- Chalcedon je znám jako kámen komunikace, kámen řečníků a politiků. je vhodný k nošení jako talisman,ochraňuje nás před nevyrovnaností a pocity marnosti.
Ametyst- Ametyst je kamenem meditace, symbolu proměny a duchovní čistoty. Svou úžasnou vibrací vytváří přemostění mezi fyzickou a duševní rovinou.
Achát- Achát je kamenem vůle, jednoty, odvahy, vytrvalosti a komunikace. Pomáhá nám v životních situacích, kde se cítíme slabí. Přináší pozitivno a úspěch do našehoživota.
Tyrkys- Tyrkys můžeme nosit jako ochranný amulet, ochraňuje nás před negativním vlivem prostředí. Přináší do našeho života čistotu citů.
Malachit- Malachit spojuje rozum a cit v jeden harmonický celek. Je vhodný k podpoře meditace, řešení vnitřních konfliktů, Posiluje nás v dobách beznaděje a marnosti, uvolňuje potlačené emoce, podporuje soucit s ostatními lidmi.
Záhněda- Záhněda uvolňuje vnitřní napětí, pomáhá překonat pocity bezdůvodného strachu, sklíčenosti a netečnosti k životu.
Sodalit- Sodalit přináší vibraci modré oblohy a proto pomáhá těm, kteří potřebují prohloubit svůj intuitivní vhled a jasné vidění. Podle tradice pomáhá umělcům najít inspiraci.
Citrin- Citrin vnáší do našeho života světlo, vnitřní klid, poznání všeho podstatného pro náš vývoj. Také nám dává sílu to vše podstatné realizovat. Navozuje v nás pocity bezpečí.
Býčí oko- Býčí oko je kamenem vitální energie. Posiluje sebedůvěru, paměť a koncentraci.
Jaký kámen se hodí pro vaše znamení?
Beran-ametyst, hematit, malachit
Býk-chalcedon, brekciový jaspis
Blíženci- citrin, křišťál, modrý chalcedon, karneol,tyrkys
Rak-chalcedon, karneol, achát
Lev- křišťál, tygří oko, malachit
Panna-citrin, jaspis, ametyst, tygří oko
Váha-citrin, růženín, malachit
Štír- křišťál, achát, hematit, karneol, červený jaspis
Střelec-modrýchalcedon, ametyst
Kozoroh-ametyst, křišťál, brekciový jaspis
Vodnář-tyrkys, křišťál, jaspis, malachit
Ryby-ametyst, jaspis, tyrkys
A pozor!!!! Některý z těchto kamínků (nebo i další), můžete vyhrát v soutěži o nej foto domácího mazlíčka!!! Tak posílejte své obrázky a rozhodně se zůčastněte!!!! Ahojky My:-)!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anonym Anonym | 22. října 2006 v 18:04 | Reagovat

Lev nema jako svuj kamen tygri oko.

tygri oko ma ve znameni stir !!!

ty PIČO!!!

2 My My | E-mail | Web | 3. listopadu 2006 v 10:25 | Reagovat

Když jsi si tak jistý/á proč se pod svůj názor nepodepíšeš??? Asi se za něj stydíš co! Dole je uvedený zdroj pokud jsi si nevšiml/a a tam jsme to vzali, takže autoři té stranky by asi rádi nebyli, ale je to tvůj názor- předpokládám že jsi vystudoval/a pedologii, petrologii nebo aspoň mineralogii a v kamenech se vyznáš, jestli totiž nemáš titul, kde ti to někdo ty tvé znalosti potvrdí tak holt asi pravda bude jinde.........a vulgarismy si piš na své stránce o kamenech, kterou jistě máš, toto je blogís pro slušné lidi!!!!

3 Gábík Gábík | 19. prosince 2006 v 15:03 | Reagovat

já si myslim,že vybírat kámen podle znamení nemusíme, protože bychom si ho měli vybírat spíš podle toho, jak se nám který líbí, nebo jak na nás působí...a třeba i podle jeho vlastností...

4 Lernka Lernka | E-mail | 2. července 2007 v 16:11 | Reagovat

Jsem překvapena, proč ten vulgární všeználek vůbec píše. Když je tak chytrý, tak už měl dělat prezidenta. Měla bych prosím dotaz. Zda mohu zároveň nosit např. na krku turmalín a prstýnek hematit? Nebude se to navzýjem ovlivňovat? Díky Lenka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama